Junior işleyiş

 

-Seviyelerimiz Junior gruplarında J1 (konuşamıyorum), J2 (konuşuyorum), J3 (akıcı konuşuyorum) olarak 3 seviyedir. Her seviye 20 hafta sürer.
-Haftalık program, ders öncesi video izleme-yazma ön hazırlığı (sunum ve uygulama aşaması), online gruba katılım (üretim aşaması), bir seviyede 80 ders saatine eşit bir programdır.
-Müfredat, kelimeler ve videolar kurucumuz İngilizce Öğretmeni Altan Çarıkçıoğlu ve alanında uzman İngilizce öğretmeni ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.

-Dilerseniz kurucu şubemizde online ya da kendi şubelerinizde online ya da fiziksel grup şeklinde kayıt olabilirsiniz. Fiziksel gruplarda liste fiyatlarımız ya da şubenizin teklif edeceği indirimler geçerlidir.

* Her hafta güncellenen eğlenceli müfredat, konu videoları, kelime içerikleri, haftalık görev. Derse hazırlığı kolaylaştırıcı örnek metinler ve hazırlık videosu. Çocuğunuz alanında uzman yabancı hocalar eşliğinde konuşarak İngilizce öğrenir.

*Öğrenci, video konferans dersi hazırlığında; 20 haftada görsel ve okunuşuyla 200 hedef kelimeyi öğrenir, videodaki diğer cümle ve kelimelerle 20 hafta sonunda 400-500 kelime ve cümle yapısı öğrenir. Video konferans aşamasında, gruptaki diğer arkadaşları ve hocanın 300-1000 arası cümlesine ve anlatımına maruz kalır, yaklaşık 100 cümleyle kendini yazılı ve konuşarak ifade etmiş olur. 

*Online sistemimize kulaklıklı telefon, tablet ve PC ile rahatça bağlanabilirsiniz Ayrıca sadece size verdiğimiz kodla tüm oturumlarınıza katılacağınız için bilgileriniz saklı kalır. Online sistemimiz kullanışlı ve basittir.

*Android-Ios uygulamamızdan haftalık konu ve videoya ulaşabilir, online sisteme bağlanabilir, konularınız güncellendiğinde bildirim alırsınız.

*Bu haftanın Junior konularını ve videolarını uygulamamızdaki Junior 1-2-3 konular üzerinden ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki birebir ders fiyatlarıdır. Dilerseniz 2-3 öğrenci grup oluşturarak ders süresini 2-3 katına çıkarabilirsiniz

4 x 10dk  320 tl
4 x 20dk  580 tl
20 x 10dk – 1 seviye 1300 tl
20 x 20dk – 1 seviye 2300 tl

-4 x 10, 4 x 20 dk: 4 haftalık  bir kişilik Junior programıdır. Dileyen öğrenciler 2-3 kişilik grup oluşturup ders süresini 2-3 katına çıkarabilir.

-20 x 10, 20 x 20 dk: 20 haftalık bir seviyenin tamamıdır. Dileyen öğrenciler 2-3 kişilik grup oluşturup ders süresini 2-3 katına çıkarabilir.

English Spoken Cafe

BEDAVA
İNCELE