-En fazla 3 kişilik 20 haftalık online Junior programı 
-Seviyelerimiz Junior gruplarında J1 (konuşamıyorum), J2 (konuşuyorum) olarak 2 seviyedir
-12 kişilik 4 ders saati programdır, çocuklar 4 ders saati telefon başında odaklanma sorunu yaşayacağından, grup 4e bölünüp 3er kişilik 1 ders saati (30 dakika) vip grup olarak düzenlenmiştir. Haftalık program, ders öncesi yaklaşık 1 ders saati video izleme-yazma ön hazırlığı (sunum ve uygulama aşaması), online gruba katılım (üretim aşaması) 4 saat olmak üzere; haftalık 5 ders saati, bir seviyede 100 ders saatine eşit bir programdır.
-Müfredat, kelimeler ve videolar kurucumuz İngilizce Öğretmeni Altan Çarıkçıoğlu ve alanında uzman İngilizce öğretmeni ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.

-Dilerseniz kurucu şubemizde online ya da kendi şubelerinizde online ya da fiziksel grup şeklinde kayıt olabilirsiniz. Fiziksel gruplarda liste fiyatlarımız ya da şubenizin teklif edeceği indirimler geçerlidir.

* Her hafta güncellenen eğlenceli müfredat, konu videoları, kelime içerikleri, ödev. Hazırlığı kolaylaştırıcı örnek metinler ve hazırlık videosu. Çocuğunuz en fazla 3 kişilik grupta alanında uzman yabancı hocalar eşliğinde konuşarak İngilizce öğrenir.

*Öğrenci, video konferans dersi hazırlığında; 20 haftada görsel ve okunuşuyla 200 hedef kelimeyi öğrenir, videodaki diğer cümle ve kelimelerle 20 hafta sonunda 400-500 kelime ve cümle yapısı öğrenir. Video konferans aşamasında, gruptaki diğer arkadaşları ve hocanın 300-1000 arası cümlesine ve anlatımına maruz kalır, yaklaşık 100 cümleyle kendini yazılı ve konuşarak ifade etmiş olur. 

*Online sistemimize kulaklıklı telefon, tablet ve PC ile rahatça bağlanabilirsiniz Ayrıca sadece size verdiğimiz kodla tüm oturumlarınıza katılacağınız için bilgileriniz saklı kalır. Online sistemimiz kullanışlı ve basittir.

*Android-Ios uygulamamızdan hem haftalık konu ve videonuza ulaşabilir, hem online sisteme bağlanabilir, hem de konularınız güncellendiğinde bildirim alırsınız.

* Sistemi denemeniz adına 10 tlye en fazla 3 kişilik grupta 30 dakika deneme katılımı hakkınızı kurucu şubemizden talep edebilirsiniz

*Bu haftanın Junior konularını ve videolarını Junior sekmemiz üzerinden inceleyebiliriniz.

1 x 10dk – Deneme 10 tl
4 x 20dk – 1 öğr 200 tl
20 x 30dk – 3 öğr 600 tl

-1 x 10 dk – Deneme katılımı: 1 x 10 dk (Bir kere alabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonraki hafta içi ilk gün 19.00-19.30 arası gerçekleşir. Dilerseniz 2-3 arkadaş beraber alıp 20-30 dk beraber katılabilirsiniz)

-4 x 20 dk – Junior: bir aylık 4 x 20 dk bir kişilik Junior programıdır

-20 x 30 dk – Junior: 20 haftalık bir programdır. 7-13 yaş grubuna uygundur. Gruplar en fazla 3 kişiliktir.

Bu site Yonca Ajans tarafından tasarlanmıştır

English Spoken Cafe

FREE
VIEW