Junior işleyiş

 

-Seviyelerimiz Junior gruplarında J1 (konuşamıyorum), J2 (konuşuyorum), J3 (akıcı konuşuyorum) olarak 3 seviyedir. Her seviye 20 hafta sürer.
-Haftalık program, ders öncesi video izleme-yazma ön hazırlığı (sunum ve uygulama aşaması), online gruba katılım (üretim aşaması), bir seviyede 80 ders saatine eşit bir programdır.
-Müfredat, kelimeler ve videolar kurucumuz İngilizce Öğretmeni Altan Çarıkçıoğlu ve alanında uzman İngilizce öğretmeni ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.

-Dilerseniz kurucu şubemizde online ya da kendi şubelerinizde online ya da fiziksel grup şeklinde kayıt olabilirsiniz. Fiziksel gruplarda liste fiyatlarımız ya da şubenizin teklif edeceği indirimler geçerlidir.

* Her hafta güncellenen eğlenceli müfredat, konu videoları, kelime içerikleri, interaktif kelime oyunları, haftalık görev. Derse hazırlığı kolaylaştırıcı örnek metinler ve hazırlık videosu. Çocuğunuz alanında uzman yabancı hocalar eşliğinde konuşarak İngilizce öğrenir.

*Öğrenci, video konferans dersi hazırlığında; 20 haftada görsel ve okunuşuyla 200 hedef kelimeyi öğrenir, videodaki diğer cümle ve kelimelerle 20 hafta sonunda 400-500 kelime ve cümle yapısı öğrenir. Video konferans aşamasında, gruptaki diğer arkadaşları ve hocanın 300-1000 arası cümlesine ve anlatımına maruz kalır, yaklaşık 100 cümleyle kendini yazılı ve konuşarak ifade etmiş olur. 

*Online sistemimize kulaklıklı telefon, tablet ve PC ile rahatça bağlanabilirsiniz Ayrıca sadece size verdiğimiz kodla tüm oturumlarınıza katılacağınız için bilgileriniz saklı kalır. Online sistemimiz kullanışlı ve basittir.

*Android-Ios uygulamamızdan haftalık konu ve videoya ulaşabilir, online sisteme bağlanabilir, konularınız güncellendiğinde bildirim alırsınız.

*Bu haftanın Junior konularını ve videolarını uygulamamızdaki Junior 1-2-3 konular üzerinden ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki birebir ders fiyatlarıdır. Dilerseniz 2-3 öğrenci grup oluşturarak ders süresini 2-3 katına çıkarabilirsiniz

4 x 10dk  650 tl
4 x 20dk  1200 tl
20 x 10dk – 1 seviye 3000 tl
20 x 20dk – 1 seviye 5000 tl

-4 x 10, 4 x 20 dk: 4 haftalık  bir kişilik Junior programıdır. Dileyen öğrenciler 2-3 kişilik grup oluşturup ders süresini 2-3 katına çıkarabilir.

-20 x 10, 20 x 20 dk: 20 haftalık bir seviyenin tamamıdır. Dileyen öğrenciler 2-3 kişilik grup oluşturup ders süresini 2-3 katına çıkarabilir.

Kredi kartı ile ödemek isterseniz bizden ödeme bağlantısı talep edebilirsiniz

English Spoken Cafe 1.1

BEDAVA
İNCELE