Kurucumuz Altan Çarıkçıoğlu, 1982 doğumlu, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunudur.

Öğrencilik hayatının başından beri, 20 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapmaktadır. Yeşilköy Hava Harp Akademisi, İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi, Medipol Üniversitesi, THY, Bilgi Üniversitesi gibi kurumlarda öğretim görevlisi ve dil kurslarında İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmıştır.

2005-2009 yılları arasında öğrencilerini hafta sonları kafeteryalara götürerek belirli konular üzerinde İngilizce konuşma grupları organize etmiş , Spoken Cafe’nin temellerini atmış, 2009 yılında projesini hayata geçirmiştir.

Kurumumuz kurulduktan sonra Türkiye’deki tüm yazılı ve görsel basında ve halk arasında ilgiyle karşılanmış, Alman ARD, El Cezire’ye bağlı ElHurrra TV vb. uluslararası basın tarafından haberleri yapılmıştır.

English Spoken Cafe akademik olarak Communicative Approach ( dil öğretiminde iletişimsel yaklaşım ), Language Acquisition (dil edinimi)  temellerine dayanmaktadır. Kurucumuz halen sistemimizin kurucu yöneticisi ve telif hakları sahibi olarak Fındıkzade şubemizde görevi başındadır.

Kurumumuzun sistemi ve müfredatı kurucumuz ve yabancı arkadaşlarımız tarafından hazırlanıp güncellenmektedir.

 

 

Bu site Yonca Ajans tarafından tasarlanmıştır

English Spoken Cafe

FREE
VIEW