Kurucu

 

Kurucumuz Altan Çarıkçıoğlu, 1982 doğumlu, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunudur.

Öğrencilik hayatının başından beri, 23 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapmaktadır. Yeşilköy Hava Harp Akademisi, İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi, Medipol Üniversitesi, THY, Bilgi Üniversitesi gibi kurumlarda öğretim görevlisi ve dil kurslarında İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmış, 6 yıl boyunca Bilgi Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nun İngilizce programını yönetip, müfredat, sınav ve İngilizce derslerini koordine etmiştir. 2007 yılında askerliğinde, Bilecik Tugay Komutanlığı içinde ilköğretim ve orta öğretim öğrencilerine yönelik İngilizce dil kursu; 2011’de Fatih’te, 2012’de Yeşilpınar’da çocuklara yönelik dil kursları kurmuştur.

2005-2009 yılları arasında öğrencilerini hafta sonları kafeteryalara götürerek belirli konular üzerinde İngilizce konuşma grupları organize etmiş , Spoken Cafe’nin temellerini atmış, 2009 yılında projesini hayata geçirmiştir.

2015 yılında Türkiye’nin ilk video konferans İngilizce eğitim sistemi Speakrooms’u kurmuş, 2020 yılında karantina döneminde, 5 yıl önceki tecrübeleriyle English Spoken Cafe’nin online sistemini ve mobil uygulamalarımızı hayata geçirmiştir.

Kurumumuz kurulduktan sonra Türkiye’deki tüm yazılı ve görsel basında ve halk arasında ilgiyle karşılanmış, Alman ARD, El Cezire’ye bağlı ElHurrra TV vb. uluslararası basın tarafından haberleri yapılmıştır.

Kurucumuz halen sistemimizin kurucu yöneticisi ve telif hakları sahibi olarak Fındıkzade şubemiz ve Londra dil okulumuzda görevi başındadır.

Kurumumuzun sistemi ve müfredatı kurucumuz ve yabancı arkadaşlarımız tarafından hazırlanıp güncellenmektedir.

English Spoken Cafe 1.1

BEDAVA
İNCELE